Hakkımızda

Nenerede Gıda İç Ve Dış Ticaret LTD ŞTİ. olarak 2013 yılından itibaren gıda ve kafetarya sektöründe faliyet göstermektedir. 2020 yılında Sipsakalsat.com' u hayata geçirerek çağımızın gereksinimi olan internet sektörüne giriş yapmıştır. 

 

Sipsakalsat.com hem satıcısına hem de alıcısına memnuniyet yaşatacağı bir alışveriş deneyimi sunmak için 2020 yılında Türk menşeili olarak kurulmuştur. Sektöre güçlü başlayıp, alışveriş alışkanlığına güvenilir yeni bir soluk getirmeyi amaçlamaktadır.


Sipsakalsat.com’da elektronikten ev ürünlerine, mutfak gereçlerinden, moda ürünlerine kadar farklı ihtiyaca ve tarza hitap eden 40'tan fazla  kategoride  alıcılarımıza  kaliteli ve eğlenceli alışveriş deneyimini sunmaktadır. Sipsakalsat.com, alıcılar tarafında güvenli ve kolay olma, satıcılar tarafında ise düşük komisyonlu iş birliği ve e-ticaret serüvenini geliştirmede mentor olma odaklı bir yaklaşım izlemektedir.


Sipsakalsat.com’da alıcı aynı anda satıcı, satıcı da alıcıdır. sipsakalsat.com’da satıcı olmak için marka veya mağaza/işletme sahibi olmaya gerek yoktur. Ürünle ilgili bilgileri ve görsellerin sisteme yüklenmesi ile birlikte satışa başlanabilir.

Sipsakalsat.com aynı zamanda satıcılarına ücretsiz ürün tanıtımı, reklam desteği, danışmanlık, ürün satış yönetimi gibi alanlarda destek de sağlamaktadır.
İster ikinci el, ister evde üretimle sektörde tek

Sipsakalsat.com; güvenilir altyapısı ve hizmeti ile birlikte, evde üretilen herhangi bir ürünün marka veya mağaza sahibi olmadan satışının yapılmasını ve ek gelir oluşturulmasını da sağlamaktadır. Ayrıca, kullanılmayan ürünlerin de satışı yapılabilecek, eş zamanlı satın da alınabilecektir.
Yepyeni bir heyecan: online mezat

Sipsak alıp satmak istenilen ürünlerin yanı sıra, ortama heyecan katmak için antika veya nadir bulunan bir ürün ve eşyalar; açık artırma usulüyle de satışa çıkabilecek. Böylece tatlı bir rekabet ortamı oluşacak.

 

Geleceğe ve hayallere yatırım yapma anlayışı ile çıkılan bu yolda, güçlü altyapı ve çözüm odaklı çalışanları ile sipsakalsat.com tüm satıcı ve alıcıların hayallerini gerçekleştirmek ve kaliteli deneyim oluşturmak için çalışmaktadır.

Sen de istediğin ne varsa sipsak alıp satmak için sipsakalsat.com’a üye olabilir, bu yeni dünyanın tadını çıkarabilirsin.