ŞİPŞAKALSAT'ta Satış Yapmanın Avantajları !

Hiçbir ücret ödemeden kendi mağazanızı oluşturabilirsiniz! Ücretsiz mağazanızı oluşturmak için bir şirkete sahip olmanıza gerek yok. Bireysel satış avantajı sayesinde dilediğiniz gibi mağazanızı açarak ücretsiz bir şekilde satış yapabilirsiniz! Sıfır ürünlerin yanı sıra ihtiyaç duymadığınız 2. el ürünlerinizi de dilediğiniz gibi mağazanızda satabilirsiniz.

Satışlarınızı Artırmak İstiyorsanız ŞİPŞAKALSAT Tam Size Göre !

Ücretsiz bir şekilde mağazanızı oluşturarak ilan vermek istiyorsanız doğru adrestesiniz. Şipşakalsat aracılığıyla ürünlerinizi online ortama taşıyarak daha fazla alıcıya ulaşabilir ve ticaretinize hız katabilirsiniz.

Güvenli Ve Hızlı Satış

Şipşakalsat olarak önceliğimiz satıcıların ve alıcıların güvenliğidir. Kurulduğumuz günden itibaren kullancılara sunduğumuz avantajlar sayesinde hem satıcıları hem de alıcıları memnun etmek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Hiçbir ücret ödemeden mağazanızı açabilir ve dilediğiniz kategoride istediğiniz kadar ürün ekleyerek satışa başlayabilirsiniz.

Düşük Komisyon Oranları !

Sizin vaktiniz bizim için de önemli. Yalnızca birkaç dakikanızı ayırarak mağazanızı ücretsiz bir şekilde oluşturabilir ve satışa başlayabilirsiniz. Satıcılara sunmuş olduğumuz düşük komisyon oranları ile satış rakamlarınızı yukarıya taşıyabilirsiniz! Komisyon oranları için tıklayınız

Kullanışlı Ve Anlaşılır Kategori Sistemi

Siz değerli kullanıcılarımıza hazırladığımız akıllı tasarım sayesinde aradığınız her şeye kolayca ulaşabilirsiniz. Kullanışlı ve esnek kategorilerimiz sayesinde ürünlerinizi kolayca ekleyerek satma fırsatını sizlere sunuyoruz.

Avantajlı Kargo Ücretleri !

Ürünlerinizin gönderimini sağlamak için sipsakalsat.com anlaşması bulunan kargo firmalarını kullanarak avantajlı fiyatlardan yararlanır ve kargo maliyetlerini en aza indirmiş olursunuz. Anlaşmış olduğumuz kargo firmalarını kullanarak yaptığınız gönderimlerin sipariş takip bilgileri otomatik olarak alınır. Bu sistem sayesinde sizleri büyük bir zahmetten kurtarmış oluyoruz.

08:30 - 24:00 Arası Kesintisiz Müşteri Hizmetleri !

Tamamen çözüm odaklı ve kolayca iletişime geçebileceğiniz Müşteri Hizmetleri departmanımız her zaman sizinle! 0850 305 93 23 nolu çağrı merkezimizi arayarak her konuda yardım alabilirsiniz. Sitemizde bulunan Canlı Destek hizmetimiz herhangi bir aksaklık yaşamanız durumunda veya yardıma ihtiyaç duyduğunuz her anda yardıma hazırdır.